محل تبلیغات شما
سوالات-امتحانی100%-آزمون-ورودی-اقتصاد
سوالات امتحانی100% آزمون ورودی  اقتصاد
فرمت فایل دانلودی: .zip
فرمت فایل اصلی: pdf
تعداد صفحات: 24
حجم فایل: 115
قیمت: 4999 تومان

بخشی از متن:
                                                       به نام خداوند قلم

با سلام خدمت شما، خدمت شمایی که می خواهید بدون استرس،دغدغه و نگرانی و بدون تقلب و. در آزمون اقتصاد قبول شوید و در دانشگاه های مطرح کشور درس بخوانید و به ارزوی خود برسید؛

این فایل که من می خواهم به شما معرفی فایل سوالات100%تضمینی آزمون اقتصاد است این فایل در قالب pdf و در24 صفحه است.

سوالات کاملاٌ تست شده و تضمینی است ولطفا گمان بد نکنید که این فایل یک فایل بدرد نخور است و یا فروشنده این حرف ها فقط بخاطر فروش فایل خود می زند ولی نه دوستان همه ما وجدان داریم و وجدان من هم اجازه نمی دهد، که با آرزوی یک شخص بازی کنم و از فرصتش سوء استفاده کنم،

پس شما می توانید راحت این فایل دانلود کنید من مطمئنم از دانلود این فایل خوشحال و راضی هستید چون شما را می تواند با نمونه سوالات متشابه امتحان آزمون اقتصاد اشنا می کند.

پس وقت را تلف نکنید و این فایل را دانلود کنید،خیلی ممنون که متن فوق را خواندید.

در صورت عدم راضی بودن  از این فایل و یا ناقص بودن فایل با شماره:09100864799 تماس حاصل فرمایید.

دانلود فایلپرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.

پاورپوینت کاربرد نظریه فازی در انتخاب تأمین کننده مواد اولیه

پاورپوینت آموزش درس اوّل مطالعات اجتماعی پایه چهارم ابتدایی

پاورپوینت،فناوری نانو ،50 اسلاید،pptx

فایل ,آزمون ,اقتصاد ,سوالات ,دانلود ,یک ,این فایل ,آزمون اقتصاد ,و یا ,سوالات امتحانی100% ,و در ,سوالات امتحانی100% آزمون

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

enspirralsapp daisocaco Custom Your Special NFL Dallas Cowboys Jersey Wholesale, Extremely Care. کسب درآمد از اینترنت | همکاری در فروش شارژ unnurrasu neonawacho £ ...Diary of my life... £ sibirthgenco موبایل اجرای مراسم اجرای جنگ اجرای همایش و جشن در مشهد و شهرستان ها