محل تبلیغات شما

به نام قدرت مطلق الله

پنجمین جلسه از دور چهل و ششم سری کارگاه‌های آموزشی هم‌سفران کنگره 60، نمایندگی ابن‌سینا، با استادی هم‌سفر الهام و نگهبانی هم‌سفر مینـــا و دبیری موقت هم‌سفر ایران با دستور جلسهٔ  وادی دوم و تاثیر آن روی من در 98/8/6 رأس ساعت 14 شروع به کار نمود.

خلاصه سخنان استاد:

من از خدا تشکر می‌کنم که به من این فرصت را داد که برای اولین باربتوانم در این جایگاه قرار بگیرم و از نگهبان و استاد بزرگوار سرکار خانم اعظمممنونم که به من اعتماد کردند و اجازه دادن تا در این جایگاه خدمت کنم.

دستور جلسهٔ این هفته وادیدوم است که بعد از وادی تفکر آمده، ما در وادی اول آموختیم که برای انجام هر کاریباید تفکر کنیم بعد حرکت. باید بیندیشیم چرا در کنگره حضور دارم؟ چرا هم‌سفر هستم؟و بعد از تفکر به وادی دوم می‌رسیم که ما هیچ نیستیم حتی اگر خودمان به هیچ بیندیشیم.

کارگاه آموزشی همسفران؛ D.SAP

سردی که به گرمی تبدیل شده

سوالات آزمون همسفران

وادی ,دوم ,هم‌سفر ,تفکر ,تاثیر ,بیندیشیم ,وادی دوم ,که برای ,این جایگاه ,در این ,و تاثیر

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Otaku stories شهر قرآنی bancbathreto اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها بهترین ها دلنوشته های خاص... مطلب آی تی کانـون خبری مــعراج مارالان تبریز Custom Auto Electrical Cables,Cheap Single Core Copper Cables,Welding Lead Cable For Sale فروشگاه ساعت زنانه شیک